Ana SayfaNotebook BataryaŞarj Soketi

Acer E1-570 KLAVYE DEĞİŞİMİ, Acer E1-570 KLAVYESİ, Acer E1-570 KLAVYE DEĞİŞİMİ MONTAJI, Acer E1-570 TUŞ TAKIMI DEĞİŞİMİ, Acer E1-570 UYGUN FİYATLI KLAVYE, Acer E1-570 KLAVYEM BOZULDU, Acer E1-570 BAZI TUŞLAR BASMIYOR,

Acer E1-570 KLAVYE V116646E

 

15 Dakikada değiştiriyoruz.

1 Yıl Garanti

1. SINIF ÜRÜN

Acer E1-570 Notebook Klavye Ürün Kalitesi:

Ema Bilgisayar olarak size önermiş olduğumuz bu klavye, Orjinal ve tüm yurtdışı testlerinden geçirilmiştir. Orjinal olan bu Klavyenin diğer klavyelerden farkı, Tuş üretiminde kullanılan ham madde kalitesi ve Tuş üzerinde bulunan harflerin baskı kalitesindeki farklılıktır. Orjinal klavye kullandığınızda hiç bir zaman tuşların üzerindeki harflerin silinmediğini farkedeceksiniz.

 Acer E1-570 Tuş Takımı Garanti Bilgileri:

Ema Bilgisayar'ten alacağınız Acer E1-570 Notebook Klavyesi tarafınıza Faturası Kesilmiş olarak ulaşacak ve Fatura tarihinden itibaren 1 yıl garantili olacaktır.

 Acer E1-570 Klavyesi Uyumluluk Bilgileri:

Şuan incelemiş olduğunuz Acer E1-570 Notebook Klavyesinin cihazınızla uyumlu olup olmadığını anlamak için model karşılaştırması yapabilirsiniz. Eğer cihazınızın modeli ya da Yedek Parçanızın Kodu bu ürünle aynı ise ürününüz cihazınıza uyacaktır. Tereddüt yaşamanız durumunda Müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek tereddütünüzü giderebilirsiniz. Ürünü aldıktan sonra dahi herhangi bir uyumsuzluk ya da ürünün beğenmeme gibi bir durumda ürünü iade edebilir ve paranızı sorgusuz geri alabilirsiniz.

FİRMAMIZDA ACER E1 SERİSİ KLAVYE DEĞİŞİMİ YAPILMAKTADIR.

 

DEĞİŞİMİ YAPILAN KLAVYELER 1 YIL GARANTİLİDİR.

 

    ziyaret